بهروز ابوئی
سئو سایت در استان یزد

سئو سایت در یزد

در این مقاله میخواهیم در مورد سئو سایت در یزد و نحوه ی قیمت گذاری آن صحبت کنیم. سئو بعد از آمدن کرونا و آنلاین شدن کسب و کار ها بسیار مطرح شده است، زیرا کسب و کار های آنلاین برای برای فروش خود به این نیاز دارند که سایتشان سئو شود.

سئو یا بهینه سازی سایت چیست؟

کلمه ی seo(سئو) مخفف Search Engine Optimization  که به معنای بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو مثل گوگل، بینگ و… هست. به عبارتی سئو به معنای انجام یکسری کار ها و تکنیک ها هست که باعث می شود سایت شما به صفحه ی اول گوگل برسد.

اگر تصمیم دارید وب سایت خود را به صفحه اول گوگل برسانید، باید قوانین و مقررات سئو، الگوریتم ها، روش های سئو و استراتژی ها را نیز بدانید تا بتوانید قوانین و مقررات گوگل را رعایت کنید و توجه گوگل را جلب کنید تا شما را در نتایچ خود نشان دهد. اگر قوانین گوگل را رعایت نکنید، ممکن است گوگل سایت شما را برای همیشه از نتایج خود حذف کند. پس اصلا فرآیند سئو را ساده در نظر نگیرید و آن را یک اقدام کاملا تخصصی و حرفه ای در بدانید تا بتوانید بهترین نتیجه را بگیرید.

سئو سایت در یزد

چرا سایت را باید سئو کنیم؟

به این سوال اینگونه جواب میدهم که سایت بدون سئو، یک سایت مرده حساب میشود. زیرا سایتی که سئو نشده است و در نتایج گوگل نیست، فروشی ندارد و هیچ سودی به صاحب سایت نمی دهد.

یکی از دیگر دلایلی که شما باید سایت خود را سئو کنید این هست که با سئو کردن هزینه های خود را میتوانید کاهش بدهید. درست است که سئو سایت هزینه دارد اما همیشه نباید هزینه کرد ولی اگر شما بخواهید با تبلیغات مشتری جذب کنید باید همیشه هرینه کنید تا تبلیغات شما برداشته نشود.

همچنین با تبلیغات مشتریانی وارد سایت شما میشوند که واقعاً قصد خرید محصول شما را ندارند ولی کسانی که محصولات شما را در گوگل سرچ میکنند، احتمال خریدشان بسیار بیشتر است.

پاسخی بنویسید